چنانچه متقاضی اخذ ویزای کانادا میباشید و تمایل دارید که کارتان سریع تر و مطمئن تر انجام شود بایستی مدارکتان را کامل و بی نقص ارائه کنید.

اصلی ترین ملاک برای reject شدن درخواست شما مدارک شماست.مدارک شما باید به گونه ای باشد که افسر ویزا را متقاعد کند که شما واجد شرایط اخذ ویزای کانادا میباشید.با توجه به عدم وجود سفارت کانادا در ایران شما میبایست برای انگشت نگاری از یکی از سفارتخانه های این کشور وقت بگیرید که مجوعه پارس پیکاپ از طریق نمایندگان و کارشناسان خود در کشور ترکیه تا آخرین مرحله شما را یاری خواهد کرد.

درخواست حضوری ثبت نام ویزا کانادا:

۱- پر کردن فرم و آماده کردن مدارک و مراجعه به یکی از سفارتخانه های کانادا جهت تحویل مدارک

۲- پرداخت هزینه از طریق یکی از شعب بانک گارانتی در ترکیه و ضمیمه کردن فیش واریزی به مدارک

۳- دریافت کد رهگیری پس از انجام ثبت نام و انگشت نگاری جهت پیگیری های بعدی

جهت درخواست وقت سفارت مراجعه به سفارتخانه الزامی است. لازم است بدانید که انجام این کار حداکثر ۱ ساعت طول میکشد .پس از تحویل مدارک، سفارت پاسپورت را به شما بازگرداده و تا آماده شدن جواب ویزا میتوانید به ایران بازگردید.

درخواست آنلاین ثبت نام ویزا کانادا :

این روش هم مانند روش درخواست حضوری می باشد و تنها تفاوتشان این است که به جای تحویل حضوری مدارک آنها را به صورت آنلاین در سایت رسمی سفارت کانادا ثبت میکنیم.به خاطر داشته باشید که بعد از تکمیل ثبت نام به صورت آنلاین تنها ۳۰ روز مهلت دارید تا برای انجام انگشت نگاری به یکی از مراکز VAC مراجعه کرده و مراحل ثبت نام را به پایان برسانید و منتظر پاسخ بمانید.

نیاز است که ابتدا تمامی مدارک خود را طبق چک لیست های موجود در بخش دانلود ترجمه کرده و برای ما ارسال نمایید.در یک بازه ی زمانی ۱۰ روزه ثبت نام شما صورت میپذیرد و پرینت confirm به شما ارائه میگردد.بعد از آن ۳۰ روز مهلت دارید تا برای انگشت نگاری به یکی از سفارت خانه های کانادا مراجعه کنید.

  • مدارک شناسایی : پاسپورت جدید با حد اقل یک سال اعتبار،کپی تمام صفحات پاسپورت و پاسپورتهای قدیمی
  • ترجمه ی شناسنامه ، عکس رنگی ۴*۳ با زمینه روشن
  • مدارک دارایی : اسناد منگوله دار یا غیر منگوله دار مانند مبایعه نامه ، قرارداد پیش خرید و .. ، گواهی بانکی از حسابهای سپرده و … گردش حساب سه ماه و یا شش ماهه
  • Application formتکمیل و تایید فرم درخواست ویزا
  • Family information تکمیل فرم اطلاعات خانوادگی
  • گواهیهای اشتغال به تحصیل یا کار ( در صورت وجود(
  • مدارک کاری متقاضی : گواهی اشتغال به کار ، فیش حقوقی ، حکم کارگزینی ، فیش بازتشستگی ، حکم بازنشستگی و..
  • مدارک دعوت کننده ، در صورت وجود، شامل : دعوتنامه با تاریخ و امضا ، نام کامل، تاریخ تولد ، آدرس و شماره تلفن فرد ، نسبت شخص با شما ، کپی کارت اقامت دعوت کننده ، سند ملکی و گواهی کاری دعوت کننده و …
  • رزرو هتل وبلیط ( اختیاری(
  • ترجمه سند ازدواج ( اختیاری(

تعویض/تمدید پاس کانادایی:

چنانچه  پاسپورت متقاضی بیشتر از ۱ سال از اعتبارش نگذشته باشد و پاسپورت قبلی خود را بالای سن قانونی اخذ کرده باشد جهت ارسال مدارک ازطریق پارس پیکاپ میتواند اقدام نماید.

فرم simplified

فرم چک لیست مدارک مورد نیاز تعویض و تمدید پاسپورت

فرم تمدید پاسپورت بالای ۱۶ سال